Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

27.4.2018 - 28.4.2018

Společné turné Bohemian Betyars/Ricsárdgír/Circus Brothers (CZ)

Nové CD #VJERŽIM kapely Circus Brothers z České republiky je tady! A společně s Maďarskou velmi energickou balkánskou skupinou Bohemian Betyars proběhne bujarý koncert i v Budapešti.

Maďarská kapela Bohemian Betyars vznikla v roce 2009 a má za cíl šířit pocit pikantní blaženosti. Sami se popisují jako rychlý lidový punk, ale nabídnou i skákavé ska, temnou psychadelii a melodická témata inspirována maďarskými, balkánskými a cikánskými prvky. Síla kapely roztančila publikum zhruba tisíckrát, od Baltského moře až po Atlantský oceán. Jsou známí i českému publiku, kterému se ukázali již mnohokrát. Nechte se hodit do hlubokých vod delíria!

Circus Brothers se velmi rychle stali pevnou součástí klubové a festivalové scény v České republice. Jsou dobře známí mejdany, na které se dlouho vzpomíná. Potkat jste je mohli na ulici, v klubech i velkých festivalech. Vždy to ale byl pořádnej mazec. Přináší jedinečný a nepopsatelně rychlý disco-balkan, v kterém kombinují balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk. 

 

18:30 - Ricsárdgír 
19:30 - Circus Brothers 
20:30 - Bohemian Betyars 

 

Podrobnější informace o události a vstupenkách naleznete na FACEBOOKU.

Tento koncert je v rámci TOUR výše zmíněných kapel
27. dubna proběhne koncert také v Miškolci a 17. dubna v Praze v Lucerně Music bar

 


 

Místo konání:

Fő tér 1., Budapešť, 1033

Datum:

Od: 27.4.2018
Do: 28.4.2018

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala