Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

1.3.2012 - 4.3.2012

MeeD - nové trendy ve středoevropském designu

Mladí čeští designéři na přehlídce pořádané v rámci výstavy Lakástrend (bytové trendy) v areálu Millenáris 1. - 4. března.

Michal Bačák

Student na VŠUP (Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze). Jednoduché křeslo, stolek, dřevotříska, skládačka a kosmická nostalgie. "Michal Bačák jednoduchým gestem protnul časoprostor, dal lodím a hvězdám letové dráhy a proměnil je v komety, vlasatice." (Jiří Macek)

 Klára Šumová

Absolventka VŠUP v roce 2011,  stáž v Kanadě, v Holandsku i v Maďarsku. Její organické objekty se vyznačují frivolním humorem - jako vystavený pískovcový stolek čistého tvaru s otvorem vybízejícím k vstupu organickému, živoucímu prvku…

 Michaela Tomišková

Rovněž avbsolventka VŠUP a řady stáží v ateliérech doma i v zahraničí. Posledním realizovaným projektem je Země jako těleso nebeské v rámci výstavy Velký Atlas Světa prezentované jako ústřední výstava Designbloku´11. Ve studiu Rozbíjím se se věnuje projektu Litá na míru, designu produktů spojených se sklem a designu interiérů. Vyhrála druhé místo v prestižní holandské soutěži pro obchodní dům HEMA.

 

Místo konání:

Millenáris Park, Budapest – “B” Csarnok, Galéria

Datum:

Od: 1.3.2012
Do: 4.3.2012

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala