Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

29.3.2019 - 31.3.2019

CHATTY na Budapest Central European Fashion Week AW1920

Datum Budapest Central European Fashion Week, nejdůležitější události ve střední Evropě týkající se módy, bylo stanoveno na 29. - 31. 3. Událost se bude se konat v elegantních prostorech kulturního centra Várkert Bazár. Chatty je pražská módní značka založená v roce 2004 designérkami Radkou Sirkovou a Annou Tuškovou.

Budapest Central European Fashion Week (BCEFW) je organizován Maďarskou agenturou módy a designu (Hungarian Fashion and Design Agency), koná se dvakrát ročně a představuje globálnímu publiku vlivných médií a módním profesionálům více než 50 středoevropských a dalších vybraných mezinárodních designérů. BCEFW vyzdvihuje kreativní a komerční význam regionálního módního průmyslu a mezinárodních partnerství.

Jejich jedinečný přístup k designu nabízí moderní interpretaci mužnosti i ženskosti, dosaženou tvorbou myšlenek a provokujících siluet křížovým použitím prvků, obvykle připisovaných buď pánské nebo ženské módě. Oblečení od Chatty je jedinečné svým střihem a snaží se vytvářet modely ne na efekt, ale aby byly nositelné. Značka Chatty se zaměřuje především na praktickou a pohodlnou pouliční módu, exkluzivní výrobu v malém a šití na zakázku. Za úspěchy značky Chatty stojí především nadání a píle obou zakladatelek.

www.bcefw.com
instagram.com/bcefw  
https://www.facebook.com/events/2345807965692466/

 

 

 

 

Místo konání:

Várkert Bazár, Budapest, Ybl Miklós tér 2-6, 1013

Datum:

Od: 29.3.2019
Do: 31.3.2019

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala